для людей з порушеннями зору
Горбівська музична школа Острицької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області

"Україна єднає"

Вітаємо Демчучену Елізу ученицю 6-го класу фортепіанного відділу з перемогою у міжнародному двотуровому багатожанровому фестиваль-конкурсі " Україна єднає" та окрема подяка за сумлінну праці та високий професіоналізм Бочковській Т. М.

19:39 14.05.2023

"Лютий Фест"

Щирі вітання з черговою перемогою  Жар Івана у ІІІ Міжнародному двотуровому фестиваль - конкусі мистецтв "Лютий Фест"

14:07 12.03.2023

"Українська мрія"

Вітаємо учасників які прийняли участь у всеукраїнському конкурсі мистецтв "Українська мрія"  це учениця 6-го класу Ворняну Тетяна та учениця 7-го класу Скалко Ванесса бажаємо і надалі творчого натхнення та великих мистецьких здобутків. Велика подяка за високий рівень підготовки учнів та професіоналізм викладачу Бочковській Т. М.

18:03 15.02.2023

"Зимові візерунки"

Щиро вітаємо учасників та переможців які прийняли участь у всеукраїнському двотуровому багатожанровому фестиваль - конкурсі мистецтв "Зимові візерунки" Вилку Жерардо учня 5-го класу народного відділу та Аміхалакіоає Ємільяна учня  5-го класу фортепіанного відділу. Окрема подяка за сумлінну працю викладачам Цар М. І. та Дулгеру Л. І. Бажаємо талановитим учням та викладачам міцного здоров'я, творчого натхнення та великих успіхів!!!

21:22 01.02.2023

"Міжнародний конкурс"

Вітаємо Жар Івана ще з однією перемогою, бажаємо і надалі здабувати такі високі результати. Окрема подяка викладачеві Якобуца Л. А. за сумліну працю.

16:17 23.12.2022

"Новорічний концерт"

У Горбівській мистецькій школі 20 грудня відбувся концерт з нагоди Новорічних свят. Юні таланти представили різні музичні твори: класичні, народні, патріотичні та колядки. Щира подяка педагогічному колективу за сумліну працю, батькам та вихованцям за стараність та розуміння.

00:30 23.12.2022

"Спалах зірок"

Козьма Ігор, учень викладача Якобуца В. Ф. здобув 1 місце в ювілейному всеукраїнському багатожанровому фестиваль-конкусі "Спалах зірок". Щиро вітаємо переможця та бажаємо нових досягнень.

21:59 09.12.2022

"Спалах зірок"

Щиро вітаємо учня 5-го класу Жар Івана з перемогою у ювілейному всеукраїнському багатожанровому фестиваль-конкурсі "Спалах зірок". Бажаємо нових музичних досягнень!

23:57 05.12.2022

"Я хочу вам про рідний край сказать"

Згідно з Плану роботи навчально-методичного відділу було організовано і проведено обласну дитячу науково-творчу конференцію "Я хочу вам про рідний край сказать", епіграфом якої стали рядки українського поета Олександра Олеся. Взяла активну участь у роботі заходу та підготувала ученицю 6-го класу фортепіанного фідділу Ворняну Тетяну з темою: "Життєвий та творчий шлях Сидора Воробкевича" старший викладач  Якобуца Лілія Андріївна. https://youtu.be/Vftb457qxjY

23:28 05.12.2022