для людей з порушеннями зору
Горбівська музична школа Острицької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області

"Звітній концерт"

Дата: 05.06.2023 20:12
Кількість переглядів: 26

• 29 травня у Будинку культури відбувся Звітній концерт учнів "Горбівської мистецької школи", також вручення свідоцтв про закінчення школи та нагородження  переможців в обласних та міжнародних конкурсах. Присутні мали можливість побачити результати кропіткої роботи учнів та викладачів. Зі сцени лунали пісні та музика юних талантів, які демонстрували свою майстерність гри на різних музичних інструментах, вокальні здібності. Вітаємо випускників з цим прекрасним святом. Бажаємо зробити правильний вибір в житті, ніколи не сумніватись в своїх силах і вай всі Ваші мрії стануть реальністю. До привітань випускників та з подякою викладачам за сумлінну працю приєднались гості з Острицької ОТГ - заступник сільського голови Чоропіта М. І., староста Горбівського старостинського округу N÷2 Паламару С. К., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Думитраш О. Т., провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Спатару - Каланча Г. В., головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Зозулінська Т. Г. Звітній концерт надихнув усіх на нові сподівання, мрії, віру у власні сили, довгоочікувану перемогу і славне майбутнє нашої країни!