для людей з порушеннями зору
Горбівська музична школа Острицької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області

Історія школи

Школи естетичного виховання - забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та набуття здобувачами практичних навичок, оволодіння знаннями у сфері вітчизняної і світової культури та мистецтва. Музична школа – є важливою ланкою у формуванні здорового освіченого суспільства. З  однієї сторони музична школа виховує професійні кадри, виховує професійних музикантів, з іншої сторони музична школа підтримує та продовжує аматорські традиції  краю, села, районна.

Горбівська музична школа була відкрита в 1990 році за 31 рік свого існування завжди показувала хороші результати на місцевому та обласному рівні, кожен рік наші учні стають переможцями обласних конкурсів, беруть участь в концертах та фестивалях, за усі роки існування,  музична школа виховала понад 600 дітей 60 з яких стали професійними музикантами.  На даний момент в школі працюють 14 викладачів та 2 концертмейстера. В школі навчаються 137 дітей.